Sektörün Liderliğine Giden Hikayemiz

Hakkımızda

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Derko Kozmetik, Ahmet Kadir ve Nurgül Erman tarafından 2003 yılında kozmetik sektöründe faaliyete başlamıştır.

İzmir’de 2003 yılında ilk olarak L’oreal Türkiye’nin eczane kanalı markaları Vichy ve La Roche Posay güney Türkiye distribütörlüğüyle sektöre adım atan firmamız daha sonra bünyesine Skin Ceuticals ve Cerave markalarını da katarak büyümeye devam etmiştir. Bünyemizde hizmet verdiğimiz eczanelerin yanı sıra online kanallar ve tüm Türkiye kliniklere de hizmet veren firmamız yenilenen 1500 m2 depo ve lojistik ekibiyle faaliyetini sürdürmektedir.

Derko kozmetik, sektörün ihtiyaçlarını önceden görebilen, profesyonel kadrosu ile en kısa sürede sonuca ulaşabilecek çözümleri oluşturmuş ve bu seviyeyi en üst düzeyde tutarak sürekli kaliteyi hedeflemiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişmiş depo sistemi, dağıtım ve satış ağımızla ürün grubumuzu en hızlı ve kusursuz şekilde tüketiciyle buluşturmak firmamızın en temel prensipleri arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle güvene dayalı sürekli ve kalıcı ilişkiler kurmayı, teknolojik gelişmeleri takip ederek süreç işleyişlerini desteklemek için uygun alt yapı ve kaynakları sağlayarak, ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

play_arrow